• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
100 Engelli Vatandaşın Hayalleri Sekteye Uğradı

100 Engelli Vatandaşın Hayalleri Sekteye Uğradı

Toplamda 100 engellinin Sivas’tan İstanbul’a giderek; bu şehri gezmelerine ön ayak olan proje Sende Gülümse Derneği öncülüğünde yapılacaktı. 

100 Engelli Vatandaşın Hayalleri Sekteye Uğradı

Hayatlarında hiç deniz görmeyen çocukların tespit edilerek bu çocukların İstanbul’u görmelerine ve boğaz turu yapmalarına ön ayak alan Sende Gülümse Derneği; bu sene 100 engelli vatandaşı İstanbul’a götürmek için proje başlatmıştı. Özellikle hiç bulunduklar ilçelerden çıkmamış ya da çıkma olanağı bulunmayan engellilere yönelik olarak geliştirilen proje kapsamında; projeye iki otobüs verme sözünde bulunan otobüs firmasının; vaadini yerine getirmemesi; projenin sekteye uğramasına neden oldu.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir